Career

Join our team and build a rewarding career in the maritime industry

Opportunities

With a wide range of job roles and industries within the maritime sector, there are many opportunities for professionals to advance their careers and develop new skills.

Competitive salaries

The maritime industry offers competitive salaries and comprehensive benefits packages, making it an attractive option for those seeking financial stability and job security.

Global exposure

Working in the maritime industry provides exposure to different cultures, languages, and business practices, making it an ideal career choice for those who are interested in working in a dynamic and diverse environment.

Technological advancements

The maritime industry is constantly evolving and adapting to new technologies and innovations, offering opportunities for professionals to work on cutting-edge projects and stay at the forefront of their field.

Aktualne ogłoszenia

Mechanik okrętowy/serwisowy

Miejsce pracy: Cały świat, głównie Niemcy i Holandia

Rodzaj umowy: okres próbny - umowa o zlecenie, następnie umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:

  • Wyjazdy za granicę (cały świat) na statki,
  • Naprawy, remonty, przeglądy silników głównych i pomocniczych,

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Paszport;
  • Doświadczenie w remontach/przeglądach silników okrętowych jako serwisant (min. 2 lata)
  • Certyfikaty kursów u  producentów silników mile widziana;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( z możliwością późniejszej umowy o pracę);
  • Stawkę godzinową za roboczogodzinę, kwotę stała za podróż i postój;
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewniane przez Pracodawcę;
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Pracownik do produkcji rur GRE

Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj umowy: umowę o pracę, zlecenie, dzieło lub kontrakt B2B

  • Obsługa maszyny prefabrykującej rury i elementy GRE – Praca z żywicą
  • Laminacja styków
  • Wycinanie elementów, kształtów
  • Używanie ręcznego i mechanicznego sprzętu do cięcia

Wymagania:

  • Posługiwanie się narzędziami ślusarskimi
  • Posługiwanie się sprzętem do cięcia
  • Praktyczna znajomość rysunku poglądowego i izometrycznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone zadania – Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca na terytorium Niemiec
  • Wynagrodzenie od 13 do 20 euro netto za godzinę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, dzieło lub kontrakt B2B – Zwrot kosztów podróży
  • Nieodpłatne zakwaterowanie
  • Premię w zależności od zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Długoterminową współpracę – praca związana jest z Projektem do 2026 r.