Karriere

Kommen Sie in unser Team und machen Sie eine aussichtsreiche Karriere in der maritimen Industrie

Chancen

Mit einem umfangreichen Angebot an Tätigkeitsbereichen und Branchen innerhalb des maritimen Sektors gibt es viele Möglichkeiten für Fachleute ihre Karriere voranzutreiben und neue Fähigkeiten zu entwickeln.

Wettbewerbsfähige Gehälter

Die maritime Industrie bietet wettbewerbsfähige Gehälter und ein umfassendes Leistungspaket. Das macht sie für diejenigen attraktiv, die finanzielle Stabilität und Arbeitsplatzsicherheit suchen.

Globale Exposition

Die Arbeit in der maritimen Industrie bietet die Möglichkeit, verschiedene Kulturen, Sprachen und Geschäftspraktiken kennenzulernen, was sie zu einer idealen Berufswahl für diejenigen macht, die in einem dynamischen und vielfältigen Umfeld arbeiten möchten.

Technologischer Fortschritt

Die maritime Industrie entwickelt sich ständig weiter und passt sich an neue Technologien und Innovationen an, was Fachleuten die Möglichkeit bietet, an innovativen Projekten zu arbeiten und in ihrem Bereich an der Spitze zu bleiben.

Die aktuellen Anzeigen

Mechanik okrętowy/serwisowy

Miejsce pracy: Cały świat, głównie Niemcy i Holandia

Rodzaj umowy: okres próbny - umowa o zlecenie, następnie umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:

  • Wyjazdy za granicę (cały świat) na statki,
  • Naprawy, remonty, przeglądy silników głównych i pomocniczych,

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Paszport;
  • Doświadczenie w remontach/przeglądach silników okrętowych jako serwisant (min. 2 lata)
  • Certyfikaty kursów u  producentów silników mile widziana;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( z możliwością późniejszej umowy o pracę);
  • Stawkę godzinową za roboczogodzinę, kwotę stała za podróż i postój;
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewniane przez Pracodawcę;
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Pracownik do produkcji rur GRE

Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj umowy: umowę o pracę, zlecenie, dzieło lub kontrakt B2B

  • Obsługa maszyny prefabrykującej rury i elementy GRE – Praca z żywicą
  • Laminacja styków
  • Wycinanie elementów, kształtów
  • Używanie ręcznego i mechanicznego sprzętu do cięcia

Wymagania:

  • Posługiwanie się narzędziami ślusarskimi
  • Posługiwanie się sprzętem do cięcia
  • Praktyczna znajomość rysunku poglądowego i izometrycznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone zadania – Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca na terytorium Niemiec
  • Wynagrodzenie od 13 do 20 euro netto za godzinę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, dzieło lub kontrakt B2B – Zwrot kosztów podróży
  • Nieodpłatne zakwaterowanie
  • Premię w zależności od zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Długoterminową współpracę – praca związana jest z Projektem do 2026 r.